Výsledky

Průběžné výsledky 13.ročníku

Výsledky

DNC – nestartoval, SCP – Bodový trest, DNF – Nedokončil, DSQ – Diskvalifikace, RDG – Přiznání nápravy, RET – Loď vzdala

Výsledky jednotlivých rozjížďěk

  • R8ČísloJméno loděNázev týmuSkipperBody
    1.32KraftwerkKarel Malý1
    2.36RamonesAprilaPetr Zámarský2
    3.31Gang of FourRelaxMartin Bačík3
    4.37Simple MindsTrygonMarcel Zezula4
    5.35ProdigyCorfix Yacht TeamJosef Muzikář5
    6.33New OrderFuffee’sJosef Sláma6
    7.30Cabaret VoltaireBauspotMartin Petřivý7
    8.39Talking HeadsStar TeamMartin Hvězda8
    9.34NirvanaJan Duračínský9
    RET38U2MarlinLukáš Fried11

  • R7ČísloJméno loděNázev týmuSkipperBody
    1.32KraftwerkKarel Malý1
    2.31Gang of FourRelaxMartin Bačík2
    3.36RamonesAprilaPetr Zámarský3
    4.37Simple MindsTrygonMarcel Zezula4
    5.33New OrderFuffee’sJosef Sláma5
    6.30Cabaret VoltaireBauspotMartin Petřivý6
    7.35ProdigyCorfix Yacht TeamJosef Muzikář7
    8.39Talking HeadsStar TeamMartin Hvězda8
    9.38U2MarlinLukáš Fried9
    10.34NirvanaJan Duračínský10

  • R6Startovní čísloJméno loděNázev týmuSkipperBody
    1.31Gang of FourRelaxMartin Bačík1
    2.32KraftwerkKarel Malý2
    3.36RamonesAprilaPetr Zámarský3
    4.33New OrderFuffee’sJosef Sláma4
    5.38U2MarlinLukáš Fried5
    6.37Simple MindsTrygonMarcel Zezula6
    7.30Cabaret VoltaireBauspotMartin Petřivý7
    8.35ProdigyCorfix Yacht TeamJosef Muzikář8
    9.34NirvanaJan Duračínský9
    DNF39Talking HeadsStar TeamMartin Hvězda11

  • R5Startovní čísloJméno loděNázev týmuSkipperBody
    1.32KraftwerkKarel Malý1
    2.37Simple MindsTrygonMarcel Zezula2
    3.36RamonesAprilaPetr Zámarský3
    4.38U2MarlinLukáš Fried4
    5.33New OrderFuffee’sJosef Sláma5
    6.34NirvanaJakub Vepřek6
    7.30Cabaret VoltaireBauspotMartin Petřivý7
    DNC39Talking HeadsStar TeamMartin Hvězda11
    DNC (RDG)31Gang of FourRelaxMartin Bačík11 (2,60)
    DNC (RDG)35ProdigyCorfix Yacht TeamJosef Muzikář11 (5,25)

  • R4Startovní čísloJméno loděNázev týmuSkipperBody
    1.32KraftwerkKarel Malý1
    2.36RamonesAprilaPetr Zámarský2
    3.33New OrderFuffee’sJosef Sláma3
    4.38U2MarlinLukáš Fried4
    5.30Cabaret VoltaireBauspotMartin Petřivý5
    6.39Talking HeadsStar TeamMartin Hvězda6
    7.37Simple MindsTrygonMarcel Zezula7
    8.34NirvanaJakub Vepřek8
    DNC (RDG)31Gang of FourRelaxMartin Bačík11 (2,60)
    DNC (RDG)35ProdigyCorfix Yacht TeamJosef Muzikář11 (5,25)

  • R3Startovní čísloJméno loděNázev týmuSkipperBody
    1.36RamonesAprilaPetr Zámarský1
    2.33New OrderFuffee’sJosef Sláma2
    3.30Cabaret VoltaireBauspotMartin Petřivý3
    4.39Talking HeadsStar TeamMartin Hvězda4
    5.32KraftwerkKarel Malý5
    6.38U2MarlinLukáš Fried6
    7.34NirvanaJakub Vepřek7
    8.37Simple MindsTrygonMarcel Zezula8
    DNC (RDG)31Gang of FourRelaxMartin Bačík11 (2,60)
    DNC (RDG)35ProdigyCorfix Yacht TeamJosef Muzikář11 (5,25)

  • R2Startovní čísloJméno loděNázev týmuSkipperBody
    1.36RamonesAprilaPetr Zámarský1
    2.32KraftwerkKarel Malý2
    3.31Gang of FourRelaxMartin Bačík3
    4.37Simple MindsTrygonMarcel Zezula4
    5.33New OrderFuffee’sJosef Sláma5
    6.30Cabaret VoltaireBauspotMartin Petřivý6
    7.39Talking HeadsStar TeamMartin Hvězda7
    8.38U2MarlinLukáš Fried8
    9.34NirvanaJakub Vepřek9
    DNF (RDG)35ProdigyCorfix Yacht TeamJosef Muzikář11 (5,25)

  • R1Startovní čísloJméno loděNázev týmuSkipperBody
    1.35ProdigyCorfix Yacht TeamJosef Muzikář1
    2.36RamonesAprilaPetr Zámarský2
    3.32KraftwerkKarel Malý3
    4.31Gang of FourRelaxMartin Bačík4
    5.38U2MarlinLukáš Fried5
    6.30Cabaret VoltaireBauspotMartin Petřivý6
    7.39Talking HeadsStar TeamMartin Hvězda7
    8.34NirvanaJakub Vepřek8
    RET37Simple MindsTrygonMarcel Zezula11
    DNC (RDG)33New OrderFuffee’sJosef Sláma11 (4,28)