Přeskočit na obsah

Partneři

Ital Speci

Jsme Honza a Filip. Jeden bydlí u potoka, je stavař a má ženu bledou, druhý maluje a fotí na kopci a má ženu snědou. Pár věcí nás však spojuje. Láska k vínu, mlsný jazyk, touha objevovat nové. A tak se stalo, že jeden z nás začal vozit z Itálie fantastické prosecco a druhý mu k tomu přidal ještě pár pěkných vín, namazal bagetku artyčokovým paté, sedli jsme si s přáteli, ochutnali a shledali, že je to dobré.

A protože si naše objevy nechceme nechat pro sebe, vybudovali jsme e-shop a pustili se do práce. Nabízíme Vám, abyste italská vína a speciality z Apulie – zahrady Itálie – zkusili také.

Káva SARITO

Se zrnkovou kávou Sarito se vám do rukou dostává lahodný nápoj vyvážené a prvotřídní chuti, příjemného vzhledu a plného aroma. Káva, která se pyšní chuťovou vytříbeností, ověřeným výrobním procesem a nejlepším stupněm vyzrálosti. V neposlední řadě vzniká Sarito z lásky ke kávě, což stojí i v jejím názvu. Ten je složen ze jmen dětí majitele, jenž všechny připravované kávové směsi osobně degustuje a upravuje tak dlouho, dokud není 100% spokojený.

Air Wine

Němčičky 285
691 07 Němčičky
Email: info@airwine.cz
Phone: +420 736 529 261

Bauspot

Poskytujeme komplexní služby na klíč od stavebních úprav, elektroinstalací až po realizace interiérů vč. plánovaných kuchyní.

Naše zkušenosti v oblasti elektroinstalačních prací, přístupových systémů, stavebních úprav, návrhu a realizací interiérů spojuje pod jednou střechou firma Bauspot s.r.o. Důraz klademe nejen na kvalitu odvedené práce ale i na návrh s odborným poradenstvím, např. při vybírání Vaší nové kuchyně nebo stavebních příprav pro ni. Těšíme se na spolupráci s Vámi, Tým Bauspot.

Expresmenu

Hotová sterilovaná jídla EXPRES MENU, jsou ideální zejména pro cestování, na dovolenou k moři i na hory, na jachtu nebo lod‘, pro chataře, pro mladé rodiny s dětmi i pro seniory nebo také jako rychlé jídlo doma. K dispozici je i široký sortiment hotových jídel v bezlepkové úpravě pro celiaky.

MAFA Invest

Od roku 2018 se věnujeme nemovitostem a stavebním pracím jako stavební firma zaměřená na veškeré pozemní stavitelsví.

Naši kolegové mají více jak desetileté zkušenosti s vedením staveb a jejich realizacemi.

Působíme po celé České republice.  

Zateplení a energetická úspora jsou v dnešní době velké témá. Proto jsme v rámci Nová zelená úsporám registrovanou/ specializovanou firmou pro všechny kategorie dotací.

Navigatour

Na našich stránkách najdete veškeré informace z prostředí námořního jachtingu. Každoročně pro Vás připravujeme kapitánské kurzy, přeplavby, rekreační, skupinové, kondiční plavby, regaty a besedy na téma jachting. Jsme propojeni on-line se systémem vyhledávání lodí. Systém pracuje s aktuální obsazeností lodí a s aktuální cenou…. Na našich stránkách nechybí ani zajímavé články, odkazy, ankety, užitečné informace, formuláře, diskusní fórum i výběr doporučených kotvišť. Budeme rádi pokud i Vy připojíte vlastní komentář či příspěvek. Takže vítejte a vstupte…