Partneři

Expresmenu

Nabízíme zcela nový typ produktu tzvNOVODOBÁ  KONZERVA
Jedná se o hotová sterilovaná jídla EXPRES MENU, která jsou ideální zejména pro cestování, na dovolenou k moři i na hory, na jachtu nebo lod‘, pro chataře, pro mladé rodiny s dětmi i pro seniory nebo také jako rychlé jídlo doma.
Nabízíme široký sortiment hotových jídel v bezlepkové úpravě pro celiaky.

 [maxbutton id=“7″ url=“http://www.jidlosnadno.cz“ window=“new“ nofollow=“true“]

Vinotéka Svoboda

Kontakt

+420 548 539 232

Táborská 460/51
636 00, Brno-Židenice

Otevírací doba

Po–So: 10:00 – 20:00

[maxbutton id=“7″ url=“www.vinoteka-svoboda.cz“ ]

 
 
 
 

Káva SARITO

Se zrnkovou kávou Sarito se vám do rukou dostává lahodný nápoj vyvážené a prvotřídní chuti, příjemného vzhledu a plného aroma. Káva, která se pyšní chuťovou vytříbeností, ověřeným výrobním procesem a nejlepším stupněm vyzrálosti. V neposlední řadě vzniká Sarito z lásky ke kávě, což stojí i v jejím názvu. Ten je složen ze jmen dětí majitele, jenž všechny připravované kávové směsi osobně degustuje a upravuje tak dlouho, dokud není 100% spokojený.

Navigatour

Na našich stránkách najdete veškeré informace z prostředí námořního jachtingu. Každoročně pro Vás připravujeme kapitánské kurzy, přeplavby, rekreační, skupinové, kondiční plavby, regaty a besedy na téma jachting. Jsme propojeni on-line se systémem vyhledávání lodí. Systém pracuje s aktuální obsazeností lodí a s aktuální cenou…. Na našich stránkách nechybí ani zajímavé články, odkazy, ankety, užitečné informace, formuláře, diskusní fórum i výběr doporučených kotvišť. Budeme rádi pokud i Vy připojíte vlastní komentář či příspěvek. Takže vítejte a vstupte…