Partneři

Pivovar Kunratice

Pivovar Kunratice se nachází nedaleko Tvrze Kunratice, kde se pivo vařilo až do roku 1901. Po bezmála 115 letech obnovujeme starou tradici kunratického pivovarnictví, a to v nově zrekonstruované budově na křižovatce ulic Vídeňská a Na Betáni. Blízkost Kunratického lesa s volně žijícím stádem muflonů položila základ názvu našich piv.
Piva Muflon vznikají odpovědným výběrem nejkvalitnějších surovin zpracovaných podle tradičních i originálních postupů s podporou špičkového technického vybavení. Piva jsou vyráběna v dokonale kontrolovaném výrobním procesu, při dodržování všech zásad hygieny a sanitace, jsou nefiltrovaná a nepasterovaná. Tím piva Muflon získávají vlastnosti piva čerstvého a stálou přítomností kvasinek také piva živého.

Ital Speci

Jsme Honza a Filip. Jeden bydlí u potoka, je stavař a má ženu bledou, druhý maluje a fotí na kopci a má ženu snědou. Pár věcí nás však spojuje. Láska k vínu, mlsný jazyk, touha objevovat nové. A tak se stalo, že jeden z nás začal vozit z Itálie fantastické prosecco a druhý mu k tomu přidal ještě pár pěkných vín, namazal bagetku artyčokovým paté, sedli jsme si s přáteli, ochutnali a shledali, že je to dobré.

A protože si naše objevy nechceme nechat pro sebe, vybudovali jsme e-shop a pustili se do práce. Nabízíme Vám, abyste italská vína a speciality z Apulie – zahrady Itálie – zkusili také.

Káva SARITO

Se zrnkovou kávou Sarito se vám do rukou dostává lahodný nápoj vyvážené a prvotřídní chuti, příjemného vzhledu a plného aroma. Káva, která se pyšní chuťovou vytříbeností, ověřeným výrobním procesem a nejlepším stupněm vyzrálosti. V neposlední řadě vzniká Sarito z lásky ke kávě, což stojí i v jejím názvu. Ten je složen ze jmen dětí majitele, jenž všechny připravované kávové směsi osobně degustuje a upravuje tak dlouho, dokud není 100% spokojený.

Navigatour

Na našich stránkách najdete veškeré informace z prostředí námořního jachtingu. Každoročně pro Vás připravujeme kapitánské kurzy, přeplavby, rekreační, skupinové, kondiční plavby, regaty a besedy na téma jachting. Jsme propojeni on-line se systémem vyhledávání lodí. Systém pracuje s aktuální obsazeností lodí a s aktuální cenou…. Na našich stránkách nechybí ani zajímavé články, odkazy, ankety, užitečné informace, formuláře, diskusní fórum i výběr doporučených kotvišť. Budeme rádi pokud i Vy připojíte vlastní komentář či příspěvek. Takže vítejte a vstupte…

Expresmenu

Hotová sterilovaná jídla EXPRES MENU, jsou ideální zejména pro cestování, na dovolenou k moři i na hory, na jachtu nebo lod‘, pro chataře, pro mladé rodiny s dětmi i pro seniory nebo také jako rychlé jídlo doma. K dispozici je i široký sortiment hotových jídel v bezlepkové úpravě pro celiaky.

CORFIX Distribution

Společnost CORFIX DISTRIBUTION s.r.o. již více jak 20 let dodává na trh množství produktů určených k příjemnému trávení volného času, a to jak pro děti tak i dospělé. Na českém i slovenském trhu zastupujeme řadu významných mezinárodních firem. Sortiment zahrnuje převážně plastikové modely a doplňky pro modeláře značek Revell, Airfix, Italeri, Zvezda, Dragon a Academy. V nabídce máme také autodráhy a autíčka pro autodráhy značky Scalextric. Zároveň nabízíme sběratelská alba, samolepky a karty značky Panini a mnoho dalších produktů pro děti i dospělé.