9. ročník (2016)

Dokumenty

Startovní listina

Start. čísloJméno loděNázev týmuSkipper
1VesnaVikingNeužil Ota
2SlavaSimplityMahdalíček Petr
3ŽivaMarlinFried Daniel
4PerunKometaPichrt David
5Nia-nyaBauspotPetřivý Martin
6BugaMartínek Tomáš
7VugaMarineroDaněk Ondřej
8VidaSeawolfPodešva Jaromír
10VelesAničkaŠoula Zdeněk
11MoranaGajdoš Miroslav
17SvarogLandkammer Jan
18StribogFuffee'sSláma Josef

Celkové Výsledky

vysledky_2016.jpg

DNC – nestartoval, SCP – Bodový trest, DNF – Nedokončil, DSQ – Diskvalifikace, RDG – Přiznání nápravy, RET – Loď vzdala

Další ocenění

  • Objev roku – Loď č. 10 (Veles), Kpt. Zdeněk Šoula (Anička)
  • Skokan roku – Loď č. 3 (Živa), Kpt. Daniel Fried (Marlin)
  • Cena Fair Play – Loď č. 8 (Vida), Kpt. Jaromír Podešva (Seavolf)

Výsledky Fotosoutěže

  1. místo (4 hlasy): „Foto 13“, autor tým Fuffie’s (loď č. 18, Fuffee’s)
  2. místo (2 hlasy):  „foto001“, autor Pavel Slavíček (loď. č. 8, Seavolf)
  3. místo (1 hlas):  „foto 12“, autor tým Fuffie’s (loď č. 18, Fuffee’s)
foto13
foto001
foto12

Do soutěže bylo přihlášeno celkem 14 fotografií.

Výsledky jednotlivých rozjížděk

  • R9St. čísloJméno loděNázev týmuSkipperBody
    1.17SvarogLandkammer Jan1
    2.1VesnaVikingNeužil Ota2
    3.7VugaMarineroDaněk Ondřej3
    4.4PerunKometaPichrt David4
    5.2SlavaSimplityMahdalíček Petr5
    6.5Nia-nyaBauspotPetřivý Martin6
    7.3ŽivaMarlinFried Daniel7
    8.6BugaMartínek Tomáš8
    9.8VidaSeawolfPodešva Jaromír9
    10.10VelesAničkaŠoula Zdeněk10
    11.18StribogFuffee’sSláma Josef11
    DNS11MoranaGajdoš Miroslav13
  • R8St. čísloJméno loděNázev týmuSkipperBody
    1.17SvarogLandkammer Jan1
    2.8VidaSeawolfPodešva Jaromír2
    3.4PerunKometaPichrt David3
    4.7VugaMarineroDaněk Ondřej4
    5.1VesnaVikingNeužil Ota5
    6.5Nia-nyaBauspotPetřivý Martin6
    7.3ŽivaMarlinFried Daniel7
    8.10VelesAničkaŠoula Zdeněk8
    9.6BugaMartínek Tomáš9
    10.2SlavaSimplityMahdalíček Petr10
    11.18StribogFuffee’sSláma Josef11
    DNS11MoranaGajdoš Miroslav13
  • R7St. čísloJméno loděNázev týmuSkipperBody
    1.17SvarogLandkammer Jan1
    2.1VesnaVikingNeužil Ota2
    3.4PerunKometaPichrt David3
    4.8VidaSeawolfPodešva Jaromír4
    5.10VelesAničkaŠoula Zdeněk5
    6.3ŽivaMarlinFried Daniel6
    7.5Nia-nyaBauspotPetřivý Martin7
    8.18StribogFuffee’sSláma Josef8
    9.2SlavaSimplityMahdalíček Petr9
    10.6BugaMartínek Tomáš10
    RET7VugaMarineroDaněk Ondřej13
    RET11MoranaGajdoš Miroslav13
  • R6St. čísloJméno loděNázev týmuSkipperBody
    1.17SvarogLandkammer Jan1
    2.8VidaSeawolfPodešva Jaromír2
    3.1VesnaVikingNeužil Ota3
    4.7VugaMarineroDaněk Ondřej4
    5.11MoranaGajdoš Miroslav5
    6.10VelesAničkaŠoula Zdeněk6
    7.18StribogFuffee’sSláma Josef7
    8.4PerunKometaPichrt David8
    9.6BugaMartínek Tomáš9
    10.3ŽivaMarlinFried Daniel10
    11.5Nia-nyaBauspotPetřivý Martin11
    12.2SlavaSimplityMahdalíček Petr12
  • R5St. čísloJméno loděNázev týmuSkipperBody
    1.17SvarogLandkammer Jan1
    2.1VesnaVikingNeužil Ota2
    3.7VugaMarineroDaněk Ondřej3
    4.5Nia-nyaBauspotPetřivý Martin4
    5.3ŽivaMarlinFried Daniel5
    6.11MoranaGajdoš Miroslav6
    7.4PerunKometaPichrt David7
    8.18StribogFuffee’sSláma Josef8
    9.10VelesAničkaŠoula Zdeněk9
    10.2SlavaSimplityMahdalíček Petr10
    11.6BugaMartínek Tomáš11
    12.8VidaSeawolfPodešva Jaromír12
  • R4St. čísloJméno loděNázev týmuSkipperBody
    1.17SvarogLandkammer Jan1
    2.4PerunKometaPichrt David2
    3.1VesnaVikingNeužil Ota3
    4.3ŽivaMarlinFried Daniel4
    5.7VugaMarineroDaněk Ondřej5
    6.11MoranaGajdoš Miroslav6
    7.2SlavaSimplityMahdalíček Petr7
    8.18StribogFuffee’sSláma Josef8
    9.5Nia-nyaBauspotPetřivý Martin9
    10.10VelesAničkaŠoula Zdeněk10
    11.6BugaMartínek Tomáš11
    12.8VidaSeawolfPodešva Jaromír12
  • R3St. čísloJméno loděNázev týmuSkipperBody
    1.17SvarogLandkammer Jan1
    2.1VesnaVikingNeužil Ota2
    3.11MoranaGajdoš Miroslav3
    4.7VugaMarineroDaněk Ondřej4
    5.4PerunKometaPichrt David5
    6.8VidaSeawolfPodešva Jaromír6
    7.6BugaMartínek Tomáš7
    8.5Nia-nyaBauspotPetřivý Martin8
    9.2SlavaSimplityMahdalíček Petr9
    10.3ŽivaMarlinFried Daniel10
    11.10VelesAničkaŠoula Zdeněk11
    12.18StribogFuffee’sSláma Josef12
  • R1St. čísloJméno loděNázev týmuSkipperBody
    1.8VidaSeawolfPodešva Jaromír1
    2.17SvarogLandkammer Jan2
    3.4PerunKometaPichrt David3
    4.7VugaMarineroDaněk Ondřej4
    5.1VesnaVikingNeužil Ota5
    6.5Nia-nyaBauspotPetřivý Martin6
    7.11MoranaGajdoš Miroslav7
    8.3ŽivaMarlinFried Daniel8
    9.10VelesAničkaŠoula Zdeněk9
    10.2SlavaSimplityMahdalíček Petr10
    11.6BugaMartínek Tomáš11
    12.18StribogFuffee’sSláma Josef12