13. ročník Pohodové regaty

Sezona 2020 je již opravdu za dveřmi, proto dovolte i nám pozvat všechny pokročilé i začínající jachtaře na

13. ročník POHODOVÉ REGATY,

v termínu 25.4 – 2.5. 2020
v chorvatském Biogradu.

V dnešní velké konkurenci nejrůznějších českých i zahraničních regat stále zachováváme a nadále chceme zachovat koncept jarní, cenově dostupné, regaty, která svým zaměřením a organizací nevylučuje společnou účast jak jachtařských „mazáků“, tak i nováčků, kteří startují poprvé, v jednom závodním poli pod dohledem vyškolených rozhodčích. Naším hlavním cílem je především pohodová akce, získávání dalších závodních zkušeností a příjemné zážitky z jachtingu při vzájemném měření sil v závodě.

Přestože jsme se pro tento ročník původně snažili získat osvědčenou závodní flotilu lodí Elan 350, vše nakonec dopadlo, díky krachu charterové společnosti Burin, jinak. Lodě Elan bohužel zatím stále nejsou k dispozici a tak jsme nakonec opět zvolili stejné lodě jako vloni, tedy Oceanis 38.1. Tyto lodě také změnili majitele a prý jsou již jejich „dětské nemoci“ vyřešené. Tak uvidíme….

Opět je k dipozici pouze 10 stejných lodí, uplatní se tedy pravidlo – kdo dříve pošle přihlášku a složí zálohu má loď! V případě výrazně většího zájmu jsme však připraveni otevřít další kategorii.

Neváhejte a pojeďte si s námi opět užít týden pohodových závodů na Jadran!!!

Štítky: