11. ročník (2018)

Dokumenty

Startovní listina

Startovní čísloJméno loděNázev týmuSkipper
1VESNAHankey TeamJan Landkammer
2VIDASimplityPetr Mahdalíček
3MORANAMarlinLukáš Fried
4ANDANTEDavid Pichrt
5ŽIVAKometaRostislav Hakl
6ALLEGROTrygoniMartin Marek
7STRIBOGZvěřIvo Staněk
8VUGAAprilaPetr Zámarský
9PERUNEpoxyJan Duračinský
10BUGAFuffee'sJosef Sláma
11SLAVABuldog teamJúlius Jégh
12VELESCorfix Yacht TeamJosef Muzikář
13SVAROGBauspotMartin Petřivý
14AIDARelaxMartin Bačík
15NIA-NYAKarel Malý
16

Celkové výsledky

PR_2018_Vysledky.jpg

DNC – nestartoval, SCP – Bodový trest, DNF – Nedokončil, DSQ – Diskvalifikace, RDG – Přiznání nápravy, RET – Loď vzdala

Další ocenění

  • Objev roku – Loď č. 8 (Vuga), Kpt. Petr Zámarský (Aprila)
  • Skokan roku – Loď č. 10 (Buga), Kpt. Josef Sláma (Fuffee’s)
  • Cena Fair Play – Loď č. 5 (Živa), Kpt. Rostislav Hakl (Kometa)

Výsledky Fotosoutěže

  1. místo (105 hlasů): „Jack Sparrow přijíždí“, autor Martin Podmol (lod č. 13 – Svarog, Bauspot)
  2. místo (60 hlasů):  „Potíže s plachtou“, autor Lukáš Kutík (loď č. – 14, Relax)
  3. místo (29 hlasů):  „Vyvažování Peruna při rozjížďce“, autor neuveden (loď č. 9 – Perun, Epoxy)
Jack Sparrow prijizdi
Potíže s plachtou
Vyvažování Peruna při rozjížďce

Do soutěže bylo přihlášeno celkem 13 fotografií.

Výsledky jednotlivých rozjížděk

  • R10St. čísloJméno loděNázev týmuSkipperBody
    1.1VesnaHankey TeamJan Landkammer1
    2.12VelesCorfix Yacht TeamMuzikář Josef2
    3.14AidaRelaxBačík Martin3
    4.8VugaAprilaZámarský Petr4
    5.7StribogZvěřStaněk 5
    6.9PerunEpoxyDuračinský Jan6
    7.15Nia-NyaMalý Karel7
    8.10BugaFuffee’sSláma Josef8
    9.5ŽivaKometaHakl Rostislav9
    10.6AllegroTrygonMarek Martin10
    11.4AndantePichrt David11
    12.13SvarogBauspotPetřivý Martin12
    13.3VidaMarlinFried Lukáš13
    DNC11SlavaBuldog teamJúlius Jégh15
  • R9St. čísloJméno loděNázev týmuSkipperBody
    1.12VelesCorfix Yacht TeamMuzikář Josef1
    2.6AllegroTrygonMarek Martin2
    3.8VugaAprilaZámarský Petr3
    4.7StribogZvěřStaněk 4
    5.14AidaRelaxBačík Martin5
    6.10BugaFuffee’sSláma Josef6
    7.3VidaMarlinFried Lukáš7
    8.9PerunEpoxyDuračinský Jan8
    9.15Nia-NyaMalý Karel9
    10.5ŽivaKometaHakl Rostislav10
    11.4AndantePichrt David11
    12.13SvarogBauspotPetřivý Martin12
    RET1VesnaHankey TeamJan Landkammer15
    DNC11SlavaBuldog teamJúlius Jégh15
  • R8St. čísloJméno loděNázev týmuSkipperBody
    1.1VesnaHankey TeamJan Landkammer1
    2.12VelesCorfix Yacht TeamMuzikář Josef2
    3.8VugaAprilaZámarský Petr3
    4.14AidaRelaxBačík Martin4
    5.6AllegroTrygonMarek Martin5
    6.10BugaFuffee’sSláma Josef6
    7.9PerunEpoxyDuračinský Jan7
    8.15Nia-NyaMalý Karel8
    9.7StribogZvěřStaněk 9
    10.5ŽivaKometaHakl Rostislav10
    11.4AndantePichrt David11
    12.13SvarogBauspotPetřivý Martin12
    13.3VidaMarlinFried Lukáš13
    DNC11SlavaBuldog teamJúlius Jégh15
  • R7St. čísloJméno loděNázev týmuSkipperBody
    1.1VesnaHankey TeamJan Landkammer1
    2.12VelesCorfix Yacht TeamMuzikář Josef2
    3.14AidaRelaxBačík Martin3
    4.8VugaAprilaZámarský Petr4
    5.10BugaFuffee’sSláma Josef5
    6.6AllegroTrygonMarek Martin6
    7.5ŽivaKometaHakl Rostislav7
    8.13SvarogBauspotPetřivý Martin8
    9.7StribogZvěřStaněk 9
    10.15Nia-NyaMalý Karel10
    11.9PerunEpoxyDuračinský Jan11
    12.3VidaMarlinFried Lukáš12
    DNC11Slava Buldog team Július Jégh15
    DNC4AndanteDavid Pichrt15
  • R6St. čísloJméno loděNázev týmuSkipperBody
    1.1VesnaHankey TeamJan Landkammer1
    2.12VelesCorfix Yacht TeamMuzikář Josef2
    3.10BugaFuffee’sSláma Josef3
    4.14AidaRelaxBačík Martin4
    5.15Nia-NyaMalý Karel5
    6.7StribogZvěřStaněk 6
    7.13SvarogBauspotPetřivý Martin7
    8.8VugaAprilaZámarský Petr8
    9.3VidaMarlinFried Lukáš9
    10.5ŽivaKometaHakl Rostislav10
    11.6AllegroTrygonMarek Martin11
    12.4AndantePichrt David12
    13.9PerunEpoxyDuračinský Jan13
    DNC11SlavaBuldog teamJúlius Jégh15
  • R5St. čísloJméno loděNázev týmuSkipperBody
    1.1VesnaHankey TeamJan Landkammer1
    2.12VelesCorfix Yacht TeamMuzikář Josef2
    3.14AidaRelaxBačík Martin3
    4.8VugaAprilaZámarský Petr4
    5.10BugaFuffee’sSláma Josef5
    6.7StribogZvěřStaněk 6
    7.13SvarogBauspotPetřivý Martin7
    8.15Nia-NyaMalý Karel8
    9.6AllegroTrygonMarek Martin9
    10.3VidaMarlinFried Lukáš10
    11.5ŽivaKometaHakl Rostislav11
    12.9PerunEpoxyDuračinský Jan12
    DNC11SlavaBuldog team Július Jégh15
    DNC4AndanteDavid Pichrt15
  • R4St. číslo Jméno loděNázev týmuSkipperBody
    1.1VesnaHankey TeamJan Landkammer1
    2.12VelesCorfix Yacht TeamMuzikář Josef2
    3.8VugaAprilaZámarský Petr3
    4.7StribogZvěřStaněk 4
    5.14AidaRelaxBačík Martin5
    6.9PerunEpoxyDuračinský Jan6
    7.6AllegroTrygonMarek Martin7
    8.10BugaFuffee’sSláma Josef8
    9.13SvarogBauspotPetřivý Martin9
    10.5ŽivaKometaHakl Rostislav10
    11.15Nia-NyaMalý Karel11
    RET3VidaMarlinFried Lukáš15
    DNC11SlavaBuldog teamJúlius Jégh15
    DNC4AndanteDavid Pichrt15
  • R3St. čísloJméno loděNázev týmuSkipperBody
    1.1VesnaHankey TeamJan Landkammer1
    2.8VugaAprilaZámarský Petr2
    3.10BugaFuffee’sSláma Josef3
    4.12VelesCorfix Yacht TeamMuzikář Josef4
    5.7StribogZvěřStaněk 5
    6.11SlavaBuldog teamJégh Július6
    7.9PerunEpoxyDuračinský Jan7
    8.6AllegroTrygonMarek Martin8
    9.13SvarogBauspotPetřivý Martin9
    10.15Nia-NyaMalý Karel10
    11.5ŽivaKometaHakl Rostislav11
    12.3VidaMarlinFried Lukáš12
    13.14AidaRelaxBačík Martin13
    DNF4AndantePichrt David15
  • R2St. čísloJméno loděNázev týmuSkipperBody
    1.1VesnaHankey TeamJan Landkammer1
    2.12VelesCorfix Yacht TeamMuzikář Josef2
    3.7StribogZvěřStaněk 3
    4.8VugaAprilaZámarský Petr4
    5.14AidaRelaxBačík Martin5
    6.11SlavaBuldog teamJégh Július6
    7.5ŽivaKometaHakl Rostislav7
    8.13SvarogBauspotPetřivý Martin8
    9.6AllegroTrygonMarek Martin9
    10.3VidaMarlinFried Lukáš10
    11.9PerunEpoxyDuračinský Jan11
    12.10BugaFuffee’sSláma Josef12
    13.15Nia-NyaMalý Karel13
    14.4AndantePichrt David14
  • R1St. čísloJméno loděNázev týmuSkipperBody
    1.10BugaFuffee’sSláma Josef1
    2.1VesnaHankey TeamJan Landkammer2
    3.12VelesCorfix Yacht TeamMuzikář Josef3
    4.6AllegroTrygonMarek Martin4
    5.8VugaAprilaZámarský Petr5
    6.11SlavaBuldog teamJégh Július6
    7.9PerunEpoxyDuračinský Jan7
    8.5ŽivaKometaHakl Rostislav8
    9.13SvarogBauspotPetřivý Martin9
    10.14AidaRelaxBačík Martin10
    11.7StribogZvěřStaněk 11.
    12.3VidaMarlinFried Lukáš12.
    13.15Nia-NyaMalý Karel13.
    14.4AndantePichrt David14.