10. ročník (2017)

Dokumenty

Startovní listina

Startovní čísloJméno loděNázev týmuSkipper
1VELESVikingovéOta Neužil
2STRIBOGSimplityPetr Mahdalíček
3PERUNMarlinPavel Fried
4ARIETAKometaDavid Pichrt
5BUGABauspotMartin Petřivý
6MORANATrygoniMarcel Zezula
7SLAVAMarineroOndřej Daněk
8SVAROGSeawolfJaromír Podešva
9VUGAHankey TeamJan Landkammer
10VIDAFuffee'sJosef Sláma
11VESNABuldok TeamJiří Polák
12NIA-NYACorfix Yacht TeamJosef Muzikář
14ANDANTERelaxMartin Bačík
15ŽIVADragonsPetr Martinec

Celkové Výsledky

vysledky_2017-1.jpg

DNC – nestartoval, SCP – Bodový trest, DNF – Nedokončil, DSQ – Diskvalifikace, RDG – Přiznání nápravy, RET – Loď vzdala

Další ocenění

  • Objev roku – Loď č. 14 (Andante), Kpt. Martin Bačík (Relax)
  • Skokan roku – Loď č. 2 (Stribog), Kpt. Petr Mahdalíček (Simplity)
  • Cena Fair Play – Loď č. 12 (Nia-Nya), Kpt. Josef Muzikář (Corfix Yacht Team)

Pohár vítězů

Historicky první Pohár vítězů Pohodových regat k 10. výročí vzniku pohodové regaty získala loď č. 9. Vuga, kapitána Jana Landkammera.

Výsledky Fotosoutěže

  1. místo (69 hlasů): „5 jede na vylet“, autor tým lodě č. 5 (Buga, Bauspot)
  2. místo (42 hlasů):  „Corfix“, autor Johnny (loď č. 12 – Nia-Nya, Corfix Yacht Team)
  3. místo (38 hlasů):  „SVAROG – Seavolf“, autor Pavel Růžička (loď č. 10 – Vida, Fuffee’s)
5 jede na výlet
Corfix
SVAROG - Seawolf

Do soutěže bylo přihlášeno celkem 18 fotografií.

Výsledky jednotlivých rozjížděk

  • R6Startovní čísloJméno loděNázev týmuSkipperBody
    1.9VUGAHankey TeamJan Landkammer1
    2.12NIA-NYACorfix Yacht TeamJosef Muzikář2
    3.2STRIBOGSimplityPetr Mahdalíček3
    4.1VELESVikingovéOta Neužil4
    5.11VESNABuldok TeamJiří Polák5
    6.6MORANAMarcel Zezula6
    7.14ANDANTERelaxMartin Bačík7
    8.3PERUNMarlinPavel Fried8
    9.4ARIETAKometaDavid Pichrt9
    10.5BUGABauspotMartin Petřivý10
    11.7SLAVAMarineroOndřej Daněk11
    12.10VIDAFuffee’sJosef Sláma12
    13.8SVAROGSeawolfJaromír Podešva13
    DSQ15ŽIVADragonsPetr Martinec15
  • R5Startovní čísloJméno loděNázev týmuSkipperBody
    1.9VUGAHankey TeamJan Landkammer1
    2.2STRIBOGSimplityPetr Mahdalíček2
    3.1VELESVikingovéOta Neužil3
    4.12NIA-NYACorfix Yacht TeamJosef Muzikář4
    5.6MORANAMarcel Zezula5
    6.3PERUNMarlinPavel Fried6
    7.14ANDANTERelaxMartin Bačík7
    8.7SLAVAMarineroOndřej Daněk8
    9.5BUGABauspotMartin Petřivý9
    10.4ARIETAKometaDavid Pichrt10
    11.15ŽIVADragonsPetr Martinec11
    12.8SVAROGSeawolfJaromír Podešva12
    13.10VIDAFuffee’sJosef Sláma13
    14.11VESNABuldok TeamJiří Polák14
  • R4Startovní čísloJméno loděNázev týmuSkipperBody
    1.6MORANAMarcel Zezula1
    2.2STRIBOGSimplityPetr Mahdalíček2
    3.1VELESVikingovéOta Neužil3
    4.12NIA-NYACorfix Yacht TeamJosef Muzikář4
    5.4ARIETAKometaDavid Pichrt5
    6.15ŽIVADragonsPetr Martinec6
    7.7SLAVAMarineroOndřej Daněk7
    8.8SVAROGSeawolfJaromír Podešva8
    9.10VIDAFuffee’sJosef Sláma9
    10.5BUGABauspotMartin Petřivý10
    11.14ANDANTERelaxMartin Bačík11
    12.3PERUNMarlinPavel Fried12
    13.11VESNABuldok TeamJiří Polák13
    DNC9VUGAHankey TeamJan Landkammer15
  • R3Startovní čísloJméno loděNázev týmuSkipperBody
    1.9VUGAHankey TeamJan Landkammer1
    2.14ANDANTERelaxMartin Bačík2
    3.2STRIBOGSimplityPetr Mahdalíček3
    4.1VELESVikingovéOta Neužil4
    5.6MORANAMarcel Zezula5
    6.4ARIETAKometaDavid Pichrt6
    7.7SLAVAMarineroOndřej Daněk7
    8.3PERUNMarlinPavel Fried8
    9.15ŽIVADragonsPetr Martinec9
    10.5BUGABauspotMartin Petřivý10
    11.11VESNABuldok TeamJiří Polák11
    12.10VIDAFuffee’sJosef Sláma12
    13.8SVAROGSeawolfJaromír Podešva13
    RET12NIA-NYACorfix Yacht TeamJosef Muzikář15
  • R2Startovní čísloJméno loděNázev týmuSkipperBody
    1.9VUGAHankey TeamJan Landkammer1
    2.2STRIBOGSimplityPetr Mahdalíček2
    3.1VELESVikingovéOta Neužil3
    4.14ANDANTERelaxMartin Bačík4
    5.12NIA-NYACorfix Yacht TeamJosef Muzikář5
    6.6MORANAMarcel Zezula6
    7.4ARIETAKometaDavid Pichrt7
    8.5BUGABauspotMartin Petřivý8
    9.3PERUNMarlinPavel Fried9
    10.7SLAVAMarineroOndřej Daněk10
    11.15ŽIVADragonsPetr Martinec11
    12.8SVAROGSeawolfJaromír Podešva12
    13.10VIDAFuffee’sJosef Sláma13
    14.11VESNABuldok TeamJiří Polák14
  • R1Startovní čísloJméno loděNázev týmuSkipperBody
    1.9VUGAHankey TeamJan Landkammer1
    2.2STRIBOGSimplityPetr Mahdalíček2
    3.1VELESVikingovéOta Neužil3
    4.14ANDANTERelaxMartin Bačík4
    5.4ARIETAKometaDavid Pichrt5
    6.7SLAVAMarineroOndřej Daněk6
    7.12NIA-NYACorfix Yacht TeamJosef Muzikář7
    8.6MORANAMarcel Zezula8
    9.8SVAROGSeawolfJaromír Podešva9
    10.15ŽIVADragonsPetr Martinec10
    11.10VIDAFuffee’sJosef Sláma11
    12.3PERUNMarlinPavel Fried12
    13.11VESNABuldok TeamJiří Polák13
    14.5BUGABauspotMartin Petřivý14
    Rozjížďka byla startována 23.4. 2017