Výsledky 2016


Konečné výsledky 9. ročníku (2016)

vysledky


Další ocenění

  • Objev roku - Loď č. 10 (Veles), Kpt. Zdeněk Šoula (Anička)
  • Skokan roku - Loď č. 3 (Živa), Kpt. Daniel Fried (Marlin)
  • Cena Fair Play - Loď č. 8 (Vida), Kpt. Jaromír Podešva (Seavolf)

Výsledky Fotosoutěže

Do soutěže bylo přihlášeno celkem 14 fotografií od dvou autorů a jednoho autorského týmu. Jako nejlepší byla v hlasování na stránkách zvolena fotografie č. 13 týmu Fuffie's (loď č. 18, kpt. Slama Josef).

Další autoři:

  • Pavel Slavíček (loď. č. 8,Seavolf)
  • Lukáš Pojer(loď. č. 8,Seavolf)

Výsledky jednotlivých rozjížděk

Výsledky 1. rozjížďky

PořadíSt. čísloJméno loděNázev týmuKapitánBody
18.VidaSeawolfPodešva Jaromír1
217.SvarogLandkammer Jan2
34.PerunKometaPichrt David3
47.VugaMarineroDaněk Ondřej4
51.VesnaVikingNeužil Ota5
65.Nia-nyaBauspotPetřivý Martin6
711.MoranaGajdoš Miroslav7
83.ŽivaMarlinFried Daniel8
910.VelesAničkaŠoula Zdeněk9
102.SlavaSimplityMahdalíček Petr10
116.BugaMartínek Tomáš11
1218.StribogFuffee'sSláma Josef12
Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Výsledky, Závodní komise se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Výsledky 3. rozjížďky

PořadíSt. čísloJméno loděNázev týmuKapitánBody
1.17.SvarogLandkammer Jan1
2.1.VesnaVikingNeužil Ota2
3.11.MoranaGajdoš Miroslav3
4.7.VugaMarineroDaněk Ondřej4
5.4.PerunKometaPichrt David5
6.8.VidaSeawolfPodešva Jaromír6
7.6.BugaMartínek Tomáš7
8.5.Nia-nyaBauspotPetřivý Martin8
9.2.SlavaSimplityMahdalíček Petr9
10.3.ŽivaMarlinFried Daniel10
11.10.VelesAničkaŠoula Zdeněk11
18.18.StribogFuffee'sSláma Josef12
Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Výsledky, Závodní komise se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Výsledky 4. rozjížďky

PořadíSt. čísloJméno loděNázev týmuKapitánBody
1.17.SvarogLandkammer Jan1
2.4.PerunKometaPichrt David2
3.1.VesnaVikingNeužil Ota3
4.3.ŽivaMarlinFried Daniel4
5.7.VugaMarineroDaněk Ondřej5
6.11.MoranaGajdoš Miroslav6
7.2.SlavaSimplityMahdalíček Petr7
8.18.StribogFuffee'sSláma Josef8
9.5.Nia-nyaBauspotPetřivý Martin9
10.10.VelesAničkaŠoula Zdeněk10
11.6.BugaMartínek Tomáš11
128.VidaSeawolfPodešva Jaromír12
Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Výsledky, Závodní komise se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Výsledky 5. rozjížďky

PořadíSt. čísloJméno loděNázev týmuKapitánBody
1.17.SvarogLandkammer Jan1
2.1.VesnaVikingNeužil Ota2
3.7.VugaMarineroDaněk Ondřej3
4.5.Nia-nyaBauspotPetřivý Martin4
5.3.ŽivaMarlinFried Daniel5
6.11.MoranaGajdoš Miroslav6
7.4.PerunKometaPichrt David7
8.18.StribogFuffee'sSláma Josef8
9.10.VelesAničkaŠoula Zdeněk9
10.2.SlavaSimplityMahdalíček Petr10
11.6.BugaMartínek Tomáš11
128.VidaSeawolfPodešva Jaromír12
Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Výsledky, Závodní komise se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Výsledky 6. rozjížďky

PořadíSt. čísloJméno loděNázev týmuKapitánBody
1.17.SvarogLandkammer Jan1
2.8.VidaSeawolfPodešva Jaromír2
3.1.VesnaVikingNeužil Ota3
4.7.VugaMarineroDaněk Ondřej4
5.11.MoranaGajdoš Miroslav5
6.10.VelesAničkaŠoula Zdeněk6
7.18.StribogFuffee'sSláma Josef7
8.4.PerunKometaPichrt David8
9.6.BugaMartínek Tomáš9
10.3.ŽivaMarlinFried Daniel10
11.5.Nia-nyaBauspotPetřivý Martin11
12.2.SlavaSimplityMahdalíček Petr12
Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Výsledky, Závodní komise se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.