Výsledky 2018

PR_2018_Vysledky


Další ocenění

  • Objev roku - Loď č. 8 (Vuga), Kpt. Petr Zámarský (Aprila)
  • Skokan roku - Loď č. 10 (Buga), Kpt. Josef Sláma (Fuffee's)
  • Cena Fair Play - Loď č. 5 (Živa), Kpt. Rostislav Hakl (Kometa)

Výsledky Fotosoutěže

Do soutěže bylo přihlášeno celkem 13 fotografií. Jako nejlepší byla v hlasování na stránkách zvolena fotografie s názvem "Jack Sparrow přijíždí" autor Martin Podmol (lod č. 13 - Svarog, Bauspot).

Další umístění:

  • 2. "Potíže s plachtou" autor Lukáš Kutík (loď č. - , Relax)
  • 3. "Vyvažování Peruna při rozjížďce" autor neuveden (loď č. 9 - Perun, Epoxy)

Výsledky jednotlivých rozjížděk

Výsledky 10. rozjížďky (2018)

PořadíSt. čísloJméno loděNázev týmuKapitánBody
1.1.VesnaHankey TeamJan Landkammer1
2.12.VelesCorfix Yacht TeamMuzikář Josef2
3.14.AidaRelaxBačík Martin3
4.8.VugaAprilaZámarský Petr4
5.7.StribogZvěřStaněk 5
6.9.PerunEpoxyDuračinský Jan6
7.15.Nia-NyaMalý Karel7
8.10.BugaFuffee'sSláma Josef8
9.5.ŽivaKometaHakl Rostislav9
10.6.AllegroTrygonMarek Martin10
11.4.AndantePichrt David11
12.13.SvarogBauspotPetřivý Martin12
13.3.VidaMarlinFried Lukáš13
Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Výsledky, Závodní komise se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Výsledky 9. rozjížďky (2018)

PořadíSt. čísloJméno loděNázev týmuKapitánBody
1.12.VelesCorfix Yacht TeamMuzikář Josef1
2.6.AllegroTrygonMarek Martin2
3.8.VugaAprilaZámarský Petr3
4.7.StribogZvěřStaněk 4
5.14.AidaRelaxBačík Martin5
6.10.BugaFuffee'sSláma Josef6
7.3.VidaMarlinFried Lukáš7
8.9.PerunEpoxyDuračinský Jan8
9.15.Nia-NyaMalý Karel9
10.5.ŽivaKometaHakl Rostislav10
11.4.AndantePichrt David11
12.13.SvarogBauspotPetřivý Martin12
13.1.VesnaHankey TeamJan Landkammer15 (RET)
Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Výsledky, Závodní komise se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Výsledky 8. rozjížďky (2018)

PořadíSt. čísloJméno loděNázev týmuKapitánBody
1.1.VesnaHankey TeamJan Landkammer1
2.12.VelesCorfix Yacht TeamMuzikář Josef2
3.8.VugaAprilaZámarský Petr3
4.14.AidaRelaxBačík Martin4
5.6.AllegroTrygonMarek Martin5
6.10.BugaFuffee'sSláma Josef6
7.9.PerunEpoxyDuračinský Jan7
8.15.Nia-NyaMalý Karel8
9.7.StribogZvěřStaněk 9
10.5.ŽivaKometaHakl Rostislav10
11.4.AndantePichrt David11
12.13.SvarogBauspotPetřivý Martin12
13.3.VidaMarlinFried Lukáš13
Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Výsledky, Závodní komise se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Výsledky 7. rozjížďky (2018)

PořadíSt. čísloJméno loděNázev týmuKapitánBody
1.1.VesnaHankey TeamJan Landkammer1
2.12.VelesCorfix Yacht TeamMuzikář Josef2
3.14.AidaRelaxBačík Martin3
4.8.VugaAprilaZámarský Petr4
5.10.BugaFuffee'sSláma Josef5
6.6.AllegroTrygonMarek Martin6
7.5.ŽivaKometaHakl Rostislav7
8.13.SvarogBauspotPetřivý Martin8
9.7.StribogZvěřStaněk 9
10.15.Nia-NyaMalý Karel10
11.9.PerunEpoxyDuračinský Jan11
12.3.VidaMarlinFried Lukáš12
Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Výsledky, Závodní komise se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Výsledky 6. rozjížďky (2018)

PořadíSt. čísloJméno loděNázev týmuKapitánBody
1.1.VesnaHankey TeamJan Landkammer1
2.12.VelesCorfix Yacht TeamMuzikář Josef2
3.10.BugaFuffee'sSláma Josef3
4.14.AidaRelaxBačík Martin4
5.15.Nia-NyaMalý Karel5
6.7.StribogZvěřStaněk 6
7.13.SvarogBauspotPetřivý Martin7
8.8.VugaAprilaZámarský Petr8
9.3.VidaMarlinFried Lukáš9
10.5.ŽivaKometaHakl Rostislav10
11.6.AllegroTrygonMarek Martin11
12.4.AndantePichrt David12
13.9.PerunEpoxyDuračinský Jan13
Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Výsledky, Závodní komise se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Výsledky 5. rozjížďky (2018)

PořadíSt. čísloJméno loděNázev týmuKapitánBody
1.1.VesnaHankey TeamJan Landkammer1
2.12.VelesCorfix Yacht TeamMuzikář Josef2
3.14.AidaRelaxBačík Martin3
4.8.VugaAprilaZámarský Petr4
5.10.BugaFuffee'sSláma Josef5
6.7.StribogZvěřStaněk 6
7.13.SvarogBauspotPetřivý Martin7
8.15.Nia-NyaMalý Karel8
9.6.AllegroTrygonMarek Martin9
10.3.VidaMarlinFried Lukáš10
11.5.ŽivaKometaHakl Rostislav11
12.9.PerunEpoxyDuračinský Jan12
Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Výsledky, Závodní komise se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Výsledky 4. rozjížďky (2018)

PořadíSt. čísloJméno loděNázev týmuKapitánBody
1.1.VesnaHankey TeamJan Landkammer1
2.12.VelesCorfix Yacht TeamMuzikář Josef2
3.8.VugaAprilaZámarský Petr3
4.7.StribogZvěřStaněk 4
5.14.AidaRelaxBačík Martin5
6.9.PerunEpoxyDuračinský Jan6
7.6.AllegroTrygonMarek Martin7
8.10.BugaFuffee'sSláma Josef8
9.13.SvarogBauspotPetřivý Martin9
10.5.ŽivaKometaHakl Rostislav10
11.15.Nia-NyaMalý Karel11
12.3.VidaMarlinFried Lukáš15 (RET)
Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Výsledky, Závodní komise se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Výsledky 3. rozjížďky (2018)

PořadíSt. čísloJméno loděNázev týmuKapitánBody
1.1.VesnaHankey TeamJan Landkammer1
2.8.VugaAprilaZámarský Petr2
3.10.BugaFuffee'sSláma Josef3
4.12.VelesCorfix Yacht TeamMuzikář Josef4
5.7.StribogZvěřStaněk 5
6.11.SlavaVarlataJégh Július6
7.9.PerunEpoxyDuračinský Jan7
8.6.AllegroTrygonMarek Martin8
9.13.SvarogBauspotPetřivý Martin9
10.15.Nia-NyaMalý Karel10
11.5.ŽivaKometaHakl Rostislav11
12.3.VidaMarlinFried Lukáš12
13.14.AidaRelaxBačík Martin13
14.4.AndantePichrt DavidDNF
Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Výsledky, Závodní komise se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Výsledky 2. rozjížďky (2018)

PořadíSt. čísloJméno loděNázev týmuKapitánBody
1.1.VesnaHankey TeamJan Landkammer1
2.12.VelesCorfix Yacht TeamMuzikář Josef2
3.7.StribogZvěřStaněk 3
4.8.VugaAprilaZámarský Petr4
5.14.AidaRelaxBačík Martin5
6.11.SlavaVarlataJégh Július6
7.5.ŽivaKometaHakl Rostislav7
8.13.SvarogBauspotPetřivý Martin8
9.6.AllegroTrygonMarek Martin9
10.3.VidaMarlinFried Lukáš10
11.9.PerunEpoxyDuračinský Jan11
12.10.BugaFuffee'sSláma Josef12
13.15.Nia-NyaMalý Karel13
14.4.AndantePichrt David14
Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Výsledky, Závodní komise se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Výsledky 1. rozjížďky (2018)

PořadíSt. čísloJméno loděNázev týmuKapitánBody
1.10.BugaFuffee'sSláma Josef1
2.1.VesnaHankey TeamJan Landkammer2
3.12.VelesCorfix Yacht TeamMuzikář Josef3
4.6.AllegroTrygonMarek Martin4
5.8.VugaAprilaZámarský Petr5
6.11.SlavaVarlataJégh Július6
7.9.PerunEpoxyDuračinský Jan7
8.5.ŽivaKometaHakl Rostislav8
9.13.SvarogBauspotPetřivý Martin9
10.14.AidaRelaxBačík Martin10
11.7.StribogZvěřStaněk 11.
12.3.VidaMarlinFried Lukáš12.
13.15.Nia-NyaMalý Karel13.
14.4.AndantePichrt David14.
Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Výsledky, Závodní komise se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.