Výsledky 2017

Konečné výsledky 10. ročníku (2017)

vysledky


Další ocenění

  • Objev roku - Loď č. 14 (Andante), Kpt. Martin Bačík (Relax)
  • Skokan roku - Loď č. 2 (Stribog), Kpt. Petr Mahdalíček (Simplity)
  • Cena Fair Play - Loď č. 12 (Nia-Nya), Kpt. Josef Muzikář (Corfix Yacht Team)

Pohár výtězů

Historicky první Pohár vítězů Pohodových regat k 10. výročí vzniku pohodové regaty získala loď č. 9. Vuga, kapitána Jana Landkammera.


Výsledky Fotosoutěže

Do soutěže bylo přihlášeno celkem 18 fotografií. Jako nejlepší byla v hlasování na stránkách zvolena fotografie lodě č. 5 (Buga, Bauspot).

Další umístění:

  • 2. loď č. 12 (Nia-Nya, Corfix Yacht Team)
  • 3. loď č. 8 (Svarog, Seawolf)

Výsledky jednotlivých rozjížděk

Výsledky 6. rozjížďky

PořadíStartovní čísloJméno loděNázev týmuKapitánBody
1.9VUGAHankey TeamJan Landkammer1
2.12NIA-NYACorfix Yacht TeamJosef Muzikář2
3.2STRIBOGSimplityPetr Mahdalíček3
4.1VELESVikingovéOta Neužil4
5.11VESNABuldok TeamJiří Polák5
6.6MORANAMarcel Zezula6
7.14ANDANTERelaxMartin Bačík7
8.3PERUNMarlinPavel Fried8
9.4ARIETAKometaDavid Pichrt9
10.5BUGABauspotMartin Petřivý10
11.7SLAVAMarineroOndřej Daněk11
12.10VIDAFuffee'sJosef Sláma12
13.8SVAROGSeawolfJaromír Podešva13
14.15ŽIVADragonsPetr Martinec15 (DSQ)
Příspěvek byl publikován v rubrice Výsledky se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Výsledky 5. rozjížďky

PořadíStartovní čísloJméno loděNázev týmuKapitánBody
1.9VUGAHankey TeamJan Landkammer1
2.2STRIBOGSimplityPetr Mahdalíček2
3.1VELESVikingovéOta Neužil3
4.12NIA-NYACorfix Yacht TeamJosef Muzikář4
5.6MORANAMarcel Zezula5
6.3PERUNMarlinPavel Fried6
7.14ANDANTERelaxMartin Bačík7
8.7SLAVAMarineroOndřej Daněk8
9.5BUGABauspotMartin Petřivý9
10.4ARIETAKometaDavid Pichrt10
11.15ŽIVADragonsPetr Martinec11
12.8SVAROGSeawolfJaromír Podešva12
13.10VIDAFuffee'sJosef Sláma13
14.11VESNABuldok TeamJiří Polák14
Příspěvek byl publikován v rubrice Výsledky se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Výsledky 4. rozjížďky

PořadíStartovní čísloJméno loděNázev týmuKapitánBody
1.6MORANAMarcel Zezula1
2.2STRIBOGSimplityPetr Mahdalíček2
3.1VELESVikingovéOta Neužil3
4.12NIA-NYACorfix Yacht TeamJosef Muzikář4
5.4ARIETAKometaDavid Pichrt5
6.15ŽIVADragonsPetr Martinec6
7.7SLAVAMarineroOndřej Daněk7
8.8SVAROGSeawolfJaromír Podešva8
9.10VIDAFuffee'sJosef Sláma9
10.5BUGABauspotMartin Petřivý10
11.14ANDANTERelaxMartin Bačík11
12.3PERUNMarlinPavel Fried12
13.11VESNABuldok TeamJiří Polák13
DNC9VUGAHankey TeamJan Landkammer15
Příspěvek byl publikován v rubrice Výsledky se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Výsledky 3. rozjížďky

PořadíStartovní čísloJméno loděNázev týmuKapitánBody
1.9VUGAHankey TeamJan Landkammer1
2.14ANDANTERelaxMartin Bačík2
3.2STRIBOGSimplityPetr Mahdalíček3
4.1VELESVikingovéOta Neužil4
5.6MORANAMarcel Zezula5
6.4ARIETAKometaDavid Pichrt6
7.7SLAVAMarineroOndřej Daněk7
8.3PERUNMarlinPavel Fried8
9.15ŽIVADragonsPetr Martinec9
10.5BUGABauspotMartin Petřivý10
11.11VESNABuldok TeamJiří Polák11
12.10VIDAFuffee'sJosef Sláma12
13.8SVAROGSeawolfJaromír Podešva13
14.12NIA-NYACorfix Yacht TeamJosef Muzikář15
Příspěvek byl publikován v rubrice Výsledky se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Výsledky 2. rozjížďky

PořadíStartovní čísloJméno loděNázev týmuKapitánBody
1.9VUGAHankey TeamJan Landkammer1
2.2STRIBOGSimplityPetr Mahdalíček2
3.1VELESVikingovéOta Neužil3
4.14ANDANTERelaxMartin Bačík4
5.12NIA-NYACorfix Yacht TeamJosef Muzikář5
6.6MORANAMarcel Zezula6
7.4ARIETAKometaDavid Pichrt7
8.5BUGABauspotMartin Petřivý8
9.3PERUNMarlinPavel Fried9
10.7SLAVAMarineroOndřej Daněk10
11.15ŽIVADragonsPetr Martinec11
12.8SVAROGSeawolfJaromír Podešva12
13.10VIDAFuffee'sJosef Sláma13
14.11VESNABuldok TeamJiří Polák14
Příspěvek byl publikován v rubrice Výsledky se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Výsledky 1. rozjížďky

PořadíStartovní čísloJméno loděNázev týmuKapitánBody
1.9VUGAHankey TeamJan Landkammer1
2.2STRIBOGSimplityPetr Mahdalíček2
3.1VELESVikingovéOta Neužil3
4.14ANDANTERelaxMartin Bačík4
5.4ARIETAKometaDavid Pichrt5
6.7SLAVAMarineroOndřej Daněk6
7.12NIA-NYACorfix Yacht TeamJosef Muzikář7
8.6MORANAMarcel Zezula8
9.8SVAROGSeawolfJaromír Podešva9
10.15ŽIVADragonsPetr Martinec10
11.10VIDAFuffee'sJosef Sláma11
12.3PERUNMarlinPavel Fried12
13.11VESNABuldok TeamJiří Polák13
14.5BUGABauspotMartin Petřivý14
Rozjížďka byla startována 23.4. 2017
Příspěvek byl publikován v rubrice Výsledky se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.